-
- Aanbod
- Volkswagen
- Multivan
- Volkswagen Multivan
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 155.088 km |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | KL-EYN-1 |
| Datum eerste toelating | 2023-03-01 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 160 kW / 218 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 578 kg |
| Gewicht | 2.172 kg |
| Wielbasis | 315 cm |
| Lengte | 505 cm |
| Breedte | 195 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.750 kg |
2.0 TDI L2 EXPORT MARGE 9 Persoons/ Combi/ Kombi/ 9Pers./ Airco / Sidebars/ 2x2x3
2.0 TDI
Bedrijfswagens Style 70kWh / 218pk L2
T6 2.0 TDI 204PK DSG L2H1 DUB/CAB ACC LED
1.4 eHybrid Energetic 7p.
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!