-
- Aanbod
- Volkswagen
- ID. Polo
- Volkswagen ID. Polo
| Bouwjaar | 2027 |
|---|---|
| Tellerstand | 12 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 59 – € 64 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | 24-8674 |
| Kleur | Oyster silver metallic (licht zilver metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Soul-zwart/soul-zwart/zwart/ceramique |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 155 kW / 211 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 259 cm |
| Koppel | 300 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.1 seconden |
| Actieradius | 453 km |
| Actieradius elektrisch | 453 km |
| Model van | 2026-00-00 |
Life First Edition 52 kWh accu, 211 PK
Life First Edition 52 kWh accu, 211 PK
Life First Edition 52 kWh accu, 211 PK
Life First Edition 52 kWh accu, 211 PK
Life First Edition 52 kWh accu, 211 PK
Life First Edition 52 kWh accu, 211 PK
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!