-
- Aanbod
- Volkswagen
- ID. Buzz
- Volkswagen ID. Buzz
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 35.070 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | MPV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | KGR-68-B |
| Datum eerste toelating | 2023-02-14 |
| Kleur | Licht zilver metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 299 cm |
| Koppel | 310 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 145 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.2 seconden |
| Model van | 2023-04-00 |
| Model tot | 2023-10-00 |
Pro 77kWh
L1H1 77kWh 204pk 1st
Pro Bulli 86 kWh LWB 7p.
Bedrijfswagens Pro Limited 79kWh 286pk L1
Pro 286pk 86 kWh LWB 7p.
Pro 286pk 86 kWh LWB 7p.
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!