-
- Aanbod
- Volkswagen
- ID. Buzz Cargo
- Volkswagen ID. Buzz Cargo
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 24 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-26-PDJ |
| Datum eerste toelating | 2025-10-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 828 kg |
| Gewicht | 2.241 kg |
| Wielbasis | 299 cm |
| Lengte | 471 cm |
| Breedte | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.069 kg |
| Topsnelheid | 145 km/u |
| Actieradius | 331 km |
| Actieradius elektrisch | 331 km |
77 kWh 204pk Apple Carplay Camera 3-Zits Achterklep Parkeersensoren LED
77 kWh 204pk Apple Carplay Achterklep 2 Stoelen Navigatie LED Parkeersensoren Cruise control
79 kWh 210kw 461km WLTP Achterdeuren 3-zits Parkeersensoren IQ Light Cruise control Apple Carplay
Bedrijfswagens Economy Limited Edition 59kWh 190pk
Bedrijfswagens Bulli Limited Edition 79kWh 286pk
Bedrijfswagens Bulli Limited Edition 79kWh 340pk 4Motion
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!