-
- Aanbod
- Volkswagen
- ID.5
- Volkswagen ID.5
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 10.567 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JTJ-58-S |
| Datum eerste toelating | 2025-04-03 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Licht grijs |
| Bekleding interieur | Alcantara |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 210 kW / 286 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 277 cm |
| Koppel | 560 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.7 seconden |
| Model van | 2024-01-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
Pro 77 kWh | SOH 94% | Stoelverwarming |
Pro 77 kWh|95%SOH|204PK|ACC|APPLE CARPLAY/ANDROID AUTO|STOELVERWARMING|NAVIGATIE|NL-AUTO|NAP|1e EIGENAAR|
PRO 77 kWh *KINGS RED* + STUUR/STOELVERWARMING
Pro Advantage 77 kWh | SOH 98% | Navigatie | Apple/Carplay | Camera
Pro Business 77 kWh | SOH 95% | Pano/Dak | Trekhaak | Stoelverwarming | Leder/Alcantara
Pro 204pk 77 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!