-
- Aanbod
- Volkswagen
- ID.4
- Volkswagen ID.4
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 11 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 17 % |
| Wegenbelasting | € 31 – € 34 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | 70-8937 |
| Kleur | Grenadill black (donker zwart) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Grijs en zwart |
| Bekleding interieur | Velours |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 210 kW / 286 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 277 cm |
| Koppel | 560 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.7 seconden |
| Actieradius | 563 km |
| Actieradius elektrisch | 563 km |
| Model van | 2020-00-00 |
Max 82kWh Pano-Dak Matrix Led Lmv 21" Warmtepomp Ergo-Comfort Stoelen+Memory Adap.Cruise Navi 3-Zone Ecc 360°Camera Apple Carplay Android Auto Pdc
First 82kWh SOH 90% Warmtepomp Trekhaak Camera Adap.Cruise Apple Carplay Android Auto Stuur+Stoelverwarming Navi Ecc
Life 77 kWh Camera Sfeerverlichting Stoelverwarming DAB+
Life 77 kWh | 93,12% SOH | Trekhaak | Led | Adap. Cruise |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!