-
- Aanbod
- Volkswagen
- ID.3
- Volkswagen ID.3
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
91.751
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 71 – € 78 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | R-409-KV |
| Datum eerste toelating | 2022-10-20 |
| Datum deel 1a | 2022-10-20 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 146 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 557 kg |
| Gewicht | 1.713 kg |
| Wielbasis | 277 cm |
| Lengte | 426 cm |
| Breedte | 181 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.270 kg |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.6 seconden |
| Actieradius | 426 km |
| Actieradius elektrisch | 426 km |
Business 58 kWh 204 PK
Life 58 kWh (93% SOH)
Pro 58 kWh 150kW/204PK
First 58 kWh
Pro 62 kWh|92%SOH|STOEL-, STUURVERW|ANDROID/APPLE CARPLAY|ACC|CRUISE,CLIMATE CONTROL|NL-AUTO|NAP|INCL.BTW|1e EIG.|
58KWH First Black Edition
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!