-
- Aanbod
- Volkswagen
- Golf
- Volkswagen Golf
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 171.995 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KN-956-B |
| Datum eerste toelating | 2016-05-27 |
| Datum deel 1a | 2016-12-10 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.4 |
| Verbruik stad | 7 |
| Verbruik snelweg | 4.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 92 kW / 125 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Laadvermogen | 658 kg |
| Gewicht | 1.222 kg |
| Wielbasis | 264 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 125 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.5 seconden |
Variant 2.0 TDI Life Business
Variant 1.0 TSI
Variant 1.5 TSI 150PK! Automaat 2x R-Line BJ2020 Lmv 17" | Led V+A | Pdc | Navi | Sideskirts | App-Connect | Dashboard verlichting | Virtual cockpit | Climate control | Cruise control | Sportstoelen | Zwarte hemel | R-Line stuurwiel | Extra getint glas
Variant 1.5 TSI 130 PK DSG AUT.
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!