-
- Aanbod
- Volkswagen
- Golf Sportsvan
- Volkswagen Golf Sportsvan
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 78.951 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | MPV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | H-615-FT |
| Datum eerste toelating | 2018-02-20 |
| Datum deel 1a | 2020-03-02 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5 |
| Verbruik stad | 6 |
| Verbruik snelweg | 4.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 81 kW / 110 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Gewicht | 1.240 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.850 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 113 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.7 seconden |
1.4 TSI Highline
1.2 TSI Connected Series
1.2 TSI Easyline Clima Cruise Control Goed Onderhouden! Inruil Mogelijk!
1.4 TSI Highline
1.2 TSI Highline DSG Panodak Leder LED Trekhaak
1.4 TSI Highline Automaat*Navi*Cruise*Camera*
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!