-
- Aanbod
- Volkswagen
- Golf Sportsvan
- Volkswagen Golf Sportsvan
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
133.521
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | MPV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | PF-985-J |
| Datum eerste toelating | 2017-06-16 |
| Datum deel 1a | 2017-06-16 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 4.7 |
| Verbruik stad | 5.5 |
| Verbruik snelweg | 4.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 594 kg |
| Gewicht | 1.246 kg |
| Wielbasis | 269 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.840 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 109 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.4 seconden |
1.4 TSI Highline
1.2 TSI Trendline BJ.2015 cruise controle!
1.2 TSI Easyline Clima Cruise Control Goed Onderhouden! Inruil Mogelijk!
1.4 TSI Highline
1.2 TSI Highline ALLSTAR l GOED ONDERHOUDEN l ACC
1.2 TSI Highline DSG Panodak Leder LED Trekhaak
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!