-
- Aanbod
- Volkswagen
- Golf
- Volkswagen Golf
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 18.470 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KDG-26-T |
| Datum eerste toelating | 2024-11-26 |
| Datum deel 1a | 2024-11-26 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.1 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 587 kg |
| Gewicht | 1.273 kg |
| Wielbasis | 262 cm |
| Lengte | 429 cm |
| Breedte | 179 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.860 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 124 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 224 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.4 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2024-04-00 |
| Model tot | 2025-09-00 |
1.2 TSI Edition
1.0 TSI HIGHLINE
1.5 TSI Highline Business R-Line (NAVIGATIE, STOELVERWARMING, LED, MASSAGE STOELEN, PDC)
1.5 TSI Life Business Alcantara Sfeerverlichting Navigatie Parkeersensoren
1.5 TSI Life | STOEL/STUURVERW. | PDC | CRUISE | NAVI | APPLE CARPLAY |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!