-
- Aanbod
- Volkswagen
- e-Transporter
- Volkswagen e-Transporter
| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 25 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 73-5947 |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Black onyx-black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 160 kW / 218 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.192 kg |
| Gewicht | 2.158 kg |
| Wielbasis | 350 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.350 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.300 kg |
| Koppel | 415 Nm |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.6 seconden |
| Actieradius | 349 km |
| Actieradius elektrisch | 349 km |
| Model van | 2024-00-00 |
113PK
L1H1 64 kWh l NIEUW!! l CARPLAY l AIRCO l CRUISE CONTROL
Bedrijfswagens Bestelwagen Style 70kWh 218pk L2
Bedrijfswagens Bestelwagen Style 70kWh 218pk L2
Bedrijfswagens Bestelwagen Style 70kWh 218pk L2
Bedrijfswagens Bestelwagen Style 70kWh 218pk L2
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!