-
- Aanbod
- Volkswagen
- e-Transporter
- Volkswagen e-Transporter
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 5.460 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 17 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 3 |
| Kenteken | V-98-PFX |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2025-06-26 |
| Datum deel 1a | 2026-03-23 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 210 kW / 286 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.096 kg |
| Gewicht | 2.129 kg |
| Wielbasis | 350 cm |
| Lengte | 545 cm |
| Breedte | 203 cm |
| Hoogte | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.225 kg |
| Koppel | 415 Nm |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Model van | 2024-11-00 |
| Model tot | 2025-11-00 |
ABTe 100% ELEKTRISCH AUT. *1.838 KM!*
64 kWh
64 kWh
64 kWh
34 L2H1 Life 64 kWh
34 Life 64kWh / 218pk L2
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!