-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 17 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bestelbus dubbele cabine |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H3 |
| Datum eerste toelating | 2024-06-03 |
| Datum deel 1a | 2024-06-03 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.6 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 879 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 2.121 kg |
| Wielbasis | 364 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 410 Nm |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2019-09-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
35 136pk L3H2 Airco Radio 3-zits Euro5 Schade achterdeuren APK nieuw!
35 2.0 TDI L2H1
2.0 TDI 80KW 110PK EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ CAMERA/ 100% DEALERONDERHOUDEN
2.0 TDI 136 pk L2H2
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!