-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 41 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelbus dubbele cabine |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-111-CR |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L5 H3 |
| Datum eerste toelating | 2024-02-20 |
| Kleur | Deep Ocean Blue |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.4 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.148 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.352 kg |
| Wielbasis | 449 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 410 Nm |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2019-09-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
35 2.0 TDI Prijs ex btw
35 2.0 TDI L2H1
2.0 TDI 80KW 110PK EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ CAMERA/ 100% DEALERONDERHOUDEN
35 2.0 TDI L1H1 2x schuifdeur Inrichting Lucht geveerde stoel Cruise control Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!