-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
123.603
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 14-03-2023 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-481-JP |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2017-10-20 |
| Datum deel 1a | 2017-10-20 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Zilver |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.2 |
| Verbruik stad | 8 |
| Verbruik snelweg | 6.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 75 kW / 102 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 933 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.067 kg |
| Wielbasis | 364 cm |
| Lengte | 615 cm |
| Breedte | 204 cm |
| Hoogte | 247 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 188 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 143 km/u |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2017-04 |
| Model tot | 2019-12 |
35 2.0 TDI E6 Bakwagen met achterdeuren 2-Persoons 11-2020
46 2.0 TDI 136pk Bakwagen+Laadklep
35 2.0 TDI DC
35 2.0 TDI L3 DC
35 2.0 TDI L3H3
35 2.0
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!