-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2012 |
|---|---|
| Tellerstand |
60.124
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 88 |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Kenteken | V-85-LGX |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Datum eerste toelating | 2012-04-11 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.794 kg |
| Gewicht | 3.206 kg |
| Wielbasis | 367 cm |
| Lengte | 644 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 340 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 5.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 5 |
35 2.0 TDI E6 Bakwagen met achterdeuren 2-Persoons 03-2020
35 2.0 TDI E6 Bakwagen met achterdeuren 2-Persoons 07-2020
35 2.0 TDI E6 Bakwagen met achterdeuren 2-Persoons 10-2020
35 2.0 TDI E6 Bakwagen met achterdeuren 2-Persoons 01-2021
35 2.0 TDI 140pk Bakwagen met laadklep en zijdeur 08-2021
2.0 TDI L4
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!