-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Tellerstand |
125.474
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 25 % |
| APK geldig tot | 22-12-2023 |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 56 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VS-522-L |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2015-12-22 |
| Datum deel 1a | 2015-12-22 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.6 |
| Verbruik stad | 8.2 |
| Verbruik snelweg | 7.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 80 kW / 109 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.384 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.116 kg |
| Wielbasis | 366 cm |
| Lengte | 591 cm |
| Breedte | 199 cm |
| Hoogte | 300 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 199 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 147 km/u |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2011-06 |
| Model tot | 2016-05 |
46 2.0 TDI 136pk Bakwagen+Laadklep
35 2.0 TDI DC
35 2.0 TDI L3 DC
35 2.0 TDI L3H3
35 2.0
2.0 TDI 141pk L3H3 L2H2 Euro6 Airco | Apple Carplay | Android Auto | Camera | Stoelverwarming
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!