-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 137.695 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 77 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Lengte/Hoogte | L4 H3 |
| Datum eerste toelating | 2023-05-12 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 180 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.000 kg |
| Gewicht | 2.500 kg |
| Wielbasis | 449 cm |
| Lengte | 672 cm |
| Breedte | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
35 2.0 TDI 140pk L4H3 (L3H2) Maxi Koelwagen Airco/Navi/Camera 11-2022
e-Crafter L3H3 36 kWh / Thermo King koel vries dag en nacht koeling - 22 graden celsius
177pk Koelwagen Carrier Viento 350 L4H3 Airco Camera Euro6 L3H2 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkasten Airco
177pk Koelwagen Carrier Viento 350 L4H3 Airco Camera Euro6 L3H2 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkasten Airco
2.0 TDI 140 pk DSG Aut. L4H3 Koel/Vries/Dag/Nacht
2.0 TDI L3 H3 Koelwagen Vrieswagen -20 Graden Dag en Nacht
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!