-
- Aanbod
- Volkswagen
- Caravelle
- Volkswagen Caravelle
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
175.217
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 70 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 6 |
| Kenteken | V-967-VT |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2019-03-01 |
| Datum deel 1a | 2019-03-01 |
| Kleur | Beige |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 6.9 |
| Verbruik stad | 8.1 |
| Verbruik snelweg | 6.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 146 kW / 199 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 820 kg |
| Gewicht | 2.260 kg |
| Wielbasis | 340 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.080 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 450 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 182 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.9 seconden |
| Tankinhoud | 70 liter |
| Model van | 2015-00-00 |
| Model tot | 2020-00-00 |
2.0 TDI L2H1 150PK DSG DUB/CAB
2.0 TDI 204 pk L2H1 Highline 2x Elek. Schuifdeur
T6.1 2.0 TDI 204 PK DSG L2H1 A-KLEP FULL OPTIONS
T6.1 2.0 TDI 204 PK DSG L2H1 A-KLEP DUB/CAB
T6.1 2.0 TDI 204 PK DSG L2H1 A-KLEP FULL OPTIONS
T6.1 2.0 TDI 204 PK DSG L2H1 A-KLEP
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!