-
- Aanbod
- Volkswagen
- Caddy
- Volkswagen Caddy
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
49.199
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 46 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 1 |
| Kenteken | VFR-55-B |
| Datum eerste toelating | 2020-03-01 |
| Kleur | Overig |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 754 kg |
| Gewicht | 1.469 kg |
| Wielbasis | 300 cm |
| Lengte | 490 cm |
| Breedte | 179 cm |
| Hoogte | 208 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.223 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
2.0 TDI L1H1 BMT Comfortline
2.0 TDI Euro 6 Comfortline-
1.6 TDI
2.0 TDI L2H1 Maxi navi carplay airco
Cargo 2.0 TDI 102 PK Euro 6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!