-
- Aanbod
- Volkswagen
- Caddy
- Volkswagen Caddy
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 148.505 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | MPV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JLS-55-R |
| Datum eerste toelating | 2017-02-24 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.8 |
| Verbruik stad | 6.7 |
| Verbruik snelweg | 5.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 92 kW / 125 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Laadvermogen | 886 kg |
| Gewicht | 1.314 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 133 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.9 seconden |
Maxi 1.2 TSI Trendline
2.0 TDI Comfortline
1.4 TSI Highline Xenon CarPlay Standkachel ACC Leder/alca
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!