-
- Aanbod
- Volkswagen
- Caddy
- Volkswagen Caddy
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 48.112 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | CA-DDY-12 |
| Datum eerste toelating | 2021-09-09 |
| Datum deel 1a | 2021-09-09 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 792 kg |
| Gewicht | 1.358 kg |
| Wielbasis | 276 cm |
| Lengte | 450 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Hoogte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.150 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 179 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.1 seconden |
| Model van | 2020-11-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
1.4 TGI ECOFUEL 81KW 110PK MAXI L2H1 EURO 6 / CRUISE CONTROL/ PARKEERSENSOREN/ 100%
2.0 TDI L1H1 BMT PB Edition
Maxi 2.0 TDI L2H1 l AIRCO l CARPLAY l CRUISE CONTROL
Cargo Maxi 2.0 TDI 125 pk DSG Aut. Standkachel/ Afn. Trekhaak/ Stoelverw./ Airco/ Cruise/ Camera/ PDC
Cargo 2.0 TDI Black Edition
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!