-
- Aanbod
- Volkswagen
- Beetle
- Volkswagen Beetle
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
155.790
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Kenteken | KV-178-L |
| Datum eerste toelating | 2017-01-26 |
| Datum deel 1a | 2017-01-26 |
| Aantal eigenaren | 5 |
| Kleur | Licht wit mica |
| Laksoort | Mica |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 5.4 |
| Verbruik stad | 6.7 |
| Verbruik snelweg | 4.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 77 kW / 105 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.197 cc |
| Laadvermogen | 546 kg |
| Gewicht | 1.214 kg |
| Wielbasis | 254 cm |
| Lengte | 429 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.760 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 175 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 126 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.9 seconden |
| Tankinhoud | 55 liter |
| Model van | 2016-01-00 |
| Model tot | 2018-03-00 |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!