-
- Aanbod
- Volkswagen
- Arteon
- Volkswagen Arteon
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
79.987
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-482-PH |
| Datum eerste toelating | 2021-12-03 |
| Datum deel 1a | 2021-12-03 |
| Kleur | Pyrit silver metallic (grijs metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Oh, zwart-titaanzwart |
| Bekleding interieur | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.8 |
| Verbruik stad | 7.2 |
| Verbruik snelweg | 4.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.984 cc |
| Laadvermogen | 645 kg |
| Gewicht | 1.525 kg |
| Wielbasis | 284 cm |
| Lengte | 487 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.170 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 161 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 233 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.9 seconden |
| Tankinhoud | 66 liter |
| Model van | 2020-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
Shooting Brake 1.4 TSI eHybrid R-Line | SOH 93% | Panoramadak |
Shooting Brake 1.4 TSI 218pk DSG e-hybrid R-Line Business
Shooting Brake 1.4 TSI eHybrid R-Line Business+
Shooting Brake 1.4 TSI 218pk DSG eHybrid R-Line Business
Shooting Brake 1.4 TSI eHybrid R-Line Business+
Shooting Brake 1.4TSIeHybrid 160kW/218PK DSG R-Line
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!