-
- Aanbod
- Volkswagen
- Arteon
- Volkswagen Arteon
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 163.789 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 81 – € 89 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-063-XJ |
| Datum eerste toelating | 2019-09-12 |
| Datum deel 1a | 2022-01-03 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.984 cc |
| Laadvermogen | 630 kg |
| Gewicht | 1.500 kg |
| Wielbasis | 284 cm |
| Lengte | 495 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.130 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 176 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.7 seconden |
| Tankinhoud | 66 liter |
| Model van | 2019-07-00 |
| Model tot | 2019-12-00 |
2.0 TDI Elegance Business
1.5 TSi Elegance Automaat | Virtual Cockpit | Ergocomfort |
1.4 TSI eHybrid R-Line Business | Panoramadak |
2.0 TSI Business R | Automaat | Adaptive cruise | Stoelverwarming | CarPlay | schuif kanteldak | Trekhaak
1.4 TSI eHybrid R-Line | Head-Up | 360 Camera |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!