-
- Aanbod
- Volkswagen
- Amarok
- Volkswagen Amarok
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Tellerstand |
135.616
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | VP-463-B |
| Datum eerste toelating | 2015-05-13 |
| Datum deel 1a | 2015-05-13 |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 7.4 |
| Verbruik stad | 9.2 |
| Verbruik snelweg | 6.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.129 kg |
| Gewicht | 1.911 kg |
| Wielbasis | 309 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.040 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 194 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.1 seconden |
3.0 TDI 4Motion Plus Cab Trendline marge-btw vrij
3.0TDI 8V DSG AUT CRUISE STANDKACHEL TREKHAAK PDC
2.0 TDI Dubbel Cabine
3.0 TDI 204pk V6 4Motion Plus Cab Comfortline
3.0 V6 TDI 4Motion DC Highline
3.0 TDI 4Motion DC Aventura V6 258Pk 5Pers. Dubbele Cabine XL ROAD RANGER SPER Grijs Kenteken
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!