| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Tellerstand | 145.188 km |
| Brandstof | LPG G3 |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 65 |
| Carrosserie | Pick-Up (grijs kenteken) |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-136-KD |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Datum eerste toelating | 2014-07-01 |
| Datum deel 1a | 2018-01-05 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 285 kW / 387 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 5.663 cc |
| Laadvermogen | 561 kg |
| Gewicht | 2.659 kg |
| Wielbasis | 371 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.220 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Koppel | 544 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 324 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 98 liter |
| Model van | 2009-01-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
TRD PRO 4WD BPM-VRIJ!! incl. NL-Kenteken
4.4 SDV8 Vogue
320 2.0-136pk TDCI L2H1 ´Trend´.
2.0 T8 TE AWD R-Design 7 zitplaatsen
Estate 300 e AMG 360º/LEER/NAVI/PANO
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!