| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 76.977 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 93 – € 102 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 17-267 |
| Datum eerste toelating | 2021-08-25 |
| Kleur | (1G3) |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 160 kW / 218 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.487 cc |
| Wielbasis | 269 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 221 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 126 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.4 seconden |
| Tankinhoud | 55 liter |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
2.5 Hybrid Dynamic Sport
2.5 Hybrid AWD Executive CLIMATE | CRUISE | LMV18 | LEDER | AFNBTRHAAK | LED | CAMERA | DAB | SCHUIFDAK | NAVI | STOEL/STUURVERW
2.5 Hybrid 2WD Dynamic AUTOM CRUISE NAVI BT CLIMA DAB "18
2.5 Hybrid AWD Executive
2.5 Hybrid 218pk Business Plus | JBL CarPlay Leder Trekhaak ECC Nav 18" LMV ACC Camera Metallic | Hybrid Voorschoten
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!