-
- Aanbod
- Toyota
- ProAce Worker
- Toyota ProAce Worker
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 187.819 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 52 |
| Carrosserie | Bestelbus dubbele cabine |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-203-JL |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2017-10-13 |
| Datum deel 1a | 2017-10-13 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Licht grijs |
| Bekleding interieur | Skai |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.6 |
| Verbruik stad | 5.9 |
| Verbruik snelweg | 5.3 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 90 kW / 122 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.221 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.744 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Lengte | 531 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.965 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 147 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.3 seconden |
| Tankinhoud | 69 liter |
| Model van | 2016-12-00 |
| Model tot | 2019-12-00 |
1.6 D-4D Professional
1.5 EcoBoost ST Line | Adaptive Cruise | Bang &
1.4 Turbo Innovation | LEER | CAMERA | FULL LED | NAVI | SCHUIFDAK |
1.4 ComfortLine Dealer onderhouden Cruise control Airco Elektrisch bedienbare ramen
Wagon 1.5 EcoBoost ST Line Business | Trekhaak | Navigatie | Parkeersensoren | Camera | Stoelverwarming
e-Crafter L3H3 Elektrisch Automaat Navi Camera Imperiaal
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!