| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
110.528
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 48 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 6 |
| Kenteken | VHS-20-V |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-12-11 |
| Datum deel 1a | 2020-12-11 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.6 |
| Verbruik stad | 6.3 |
| Verbruik snelweg | 5.2 |
| Rookvrij | ja |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.173 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 1.782 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Lengte | 531 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.955 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 148 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.9 seconden |
| Tankinhoud | 69 liter |
| Model van | 2019-04-00 |
| Model tot | 2021-06-00 |
2.0 D4d | 120PK | 3-Zits | Cruise | Navi | Airco | Trekhaak
Worker 2.0 D-4D 122 PK COOL COMFORT
CITY 1.5 D-4D Professional
CITY 1.5 D-4D Professional Long Automaat Navigatie Betimmering Cruise control
Worker 2.0 D-4D PROFESSIONAL LONG + 2 SCHUIFDEUREN
Worker 2.0 D-4D LONG + 2 SCHUIFDEUREN | LEDER
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!