| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand |
135.366
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 59 |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VT-745-V |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 |
| Datum eerste toelating | 2016-02-29 |
| Datum deel 1a | 2016-03-07 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 8.6 |
| Verbruik stad | 10.9 |
| Verbruik snelweg | 7.3 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 126 kW / 171 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.982 cc |
| Laadvermogen | 765 kg |
| Aantal versnellingen | 5 |
| Gewicht | 1.965 kg |
| Wielbasis | 308 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.730 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 343 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 227 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2011-00-00 |
| Model tot | 2016-00-00 |
2.8 D-4D-F LX 150| Grijs kenteken
2.8 D-4D-F Professional High Roof Blind Van NAP Leder Navigatie Trekhaak 3500kg Camera Stoelverwarming Euro 6
2.8D-4D | 204 PK | 4X4 | Vol Opties | Automaat | Luchtvering | 360° camera | Adapt.Cruise | Stoelverw. & -koeling | LED
5-Pers 2.4D LX Double Cab Trekhaak 3500kg Leer Nav/Cam 5 zits
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!