| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 86.757 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 90 – € 99 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | S-326-XR |
| Datum eerste toelating | 2022-07-29 |
| Datum deel 1a | 2023-04-24 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 340 kW / 462 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 662 kg |
| Gewicht | 1.972 kg |
| Wielbasis | 289 cm |
| Lengte | 475 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.634 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.7 seconden |
| Actieradius | 533 km |
| Actieradius elektrisch | 533 km |
Aut. Long Range Dual Motor AWD
Long Range AWD 75 kWh
58 kWh (94%SOH)
Long Range AWD 75 kWh
RWD + MMX PACK + IAP
Performance AWD 75 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!