| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand |
171.801
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 96 – € 106 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JG-200-G |
| Datum eerste toelating | 2016-03-11 |
| Datum deel 1a | 2016-03-11 |
| Kleur | Rood |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 310 kW / 422 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 556 kg |
| Gewicht | 2.084 kg |
| Wielbasis | 296 cm |
| Lengte | 498 cm |
| Breedte | 196 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.640 kg |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.4 seconden |
| Actieradius | 502 km |
| Actieradius elektrisch | 502 km |
60 Base Automaat Clima Panoramadak LED FREE SUPERCHARGE! Rijklaarprijs Inruil Mogelijk.
85 Performance Tech Pack ECC Navigatie Licht metaal MARGE 339KM Actieradius! Inruil mogelijk
60 Base NAVIGATIE CAMERA PDC CRUISE AIRCO LEDER
85 Base [ 3-Fase ]
75D 476pk 4x4 Leer Pano-Dak AutoPilot Exhanced Intelligente Luchtvering Carbon-afw. El.Stoelen/Geheugen Navi Pdc-A+Voor pakket El.Achterklep Adaptive-Led 19" Keyless Next-Gen-Stoelen Apple Carplay Android Auto ESP Bord-Herkenning Camera El.Stuurwiel Dodeh
100D SOH 86,4% INCL BTW!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!