| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
50.570
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 48 – € 53 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | XK-989-B |
| Datum eerste toelating | 2019-01-14 |
| Datum deel 1a | 2019-01-14 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 5.9 |
| Verbruik stad | 7.1 |
| Verbruik snelweg | 5.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 104 kW / 141 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.373 cc |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Gewicht | 1.120 kg |
| Wielbasis | 250 cm |
| Lengte | 430 cm |
| Breedte | 179 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.730 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 220 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 160 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.5 seconden |
| Tankinhoud | 47 liter |
| Model van | 2018-10-00 |
| Model tot | 2020-06-00 |
1.0 BOOSTERJET SELECT TWO-TONE + CAMERA
1.4 S Adaptive cruise Climate control Stoelverwarming LED Apple / Android Navigatie Achteruitrijcamera
1.4 Boosterjet Select Smart Hybrid Clima|Navi|Camera|Led|UNIEK 8256 km NAP!!!!!
1.4 Boosterjet Select Smart Hybrid Adaptive cruise control Appl/Android carplay Stoelverwarming
1.4 Boosterjet Style Smart Hybrid AllGrip
1.4 Boosterjet Select Smart Hybrid Adaptive cruise Climate control Stoelverwarming Parkeercamera Apple / Android
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!