| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Tellerstand | 154.216 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 35 % |
| Wegenbelasting | € 40 – € 43 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Kenteken | 78-ZH-LD |
| Datum eerste toelating | 2008-02-08 |
| Datum deel 1a | 2008-02-08 |
| Aantal eigenaren | 4 |
| Kleur | Blauw metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.1 |
| Verbruik stad | 7.9 |
| Verbruik snelweg | 5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 75 kW / 102 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.490 cc |
| Laadvermogen | 530 kg |
| Gewicht | 955 kg |
| Wielbasis | 238 cm |
| Lengte | 388 cm |
| Breedte | 169 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.485 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 133 Nm |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 147 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Model van | 2005-04-00 |
| Model tot | 2010-11-00 |
1.2 Bandit EASSS
1.2 S-Edition EASSS
1.2 Select Smart Hybrid
1.2 COMFORT SMART HYBRID
1.2 Select | Navi | Carplay/Android auto | 10 jaar Garantie |
1.2 Select Hybrid | Navi | Carplay/Android Auto | 10 jaar garantie |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!