| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 51.989 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JBP-56-V |
| Datum eerste toelating | 2023-03-02 |
| Datum deel 1a | 2025-11-18 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.600 cc |
| Laadvermogen | 538 kg |
| Gewicht | 1.402 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 449 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.940 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 150 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
| CO2-uitstoot | 180 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.9 seconden |
| Tankinhoud | 63 liter |
| Model van | 2023-01-00 |
| Model tot | 2023-12-00 |
1.6i Luxury AWD Automaat
1.6i AWD Automaat Luxury Navi LED Camera ACC
2.0 150 PK 4WD AUT. LUXURY X-MODE + TREKHAAK
2.0 AWD Luxury Automaat Leer Navi Carplay Camera
2.0 XT Sport Executive Schuifdak Leer Navi Camera Harman Kardon
2.0 XT Sport Premium Schuifdak Leer Harman Kardon Navi Xenon
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!