| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Tellerstand | 122.109 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JJH-25-D |
| Datum eerste toelating | 2013-08-02 |
| Datum deel 1a | 2025-10-15 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 6.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.600 cc |
| Laadvermogen | 545 kg |
| Gewicht | 1.395 kg |
| Wielbasis | 264 cm |
| Lengte | 445 cm |
| Breedte | 178 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.940 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 150 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 146 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.8 seconden |
| Model van | 2012-01-00 |
| Model tot | 2015-01-00 |
1.6i AWD Automaat Luxury Navi LED Camera ACC
1.6i PURE PLUS AUTOMAAT
2.0 150 PK 4WD AUT. LUXURY X-MODE + TREKHAAK
2.0 AWD Luxury Automaat Leer Navi Carplay Camera
2.0 XT Sport Executive Schuifdak Leer Navi Camera Harman Kardon
2.0 XT Sport Premium Schuifdak Leer Harman Kardon Navi Xenon
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!