| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 19.987 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2024-02-02 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 7.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Wielbasis | 267 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 182 Nm |
| Energielabel | E |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.8 seconden |
| Tankinhoud | 48 liter |
| Model van | 2023-12-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
1.6i Luxury AWD Automaat
2.0 150 PK 4WD AUT. LUXURY X-MODE + TREKHAAK
2.0 AWD Luxury Automaat Leer Navi Carplay Camera
2.0 XT Sport Executive Schuifdak Leer Navi Camera Harman Kardon
1.6i AWD Automaat Luxury Navi LED Camera ACC
1.6i PURE PLUS AUTOMAAT
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!