| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 54.474 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 70-92 |
| Datum eerste toelating | 2022-12-22 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.1 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 160 kW / 218 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Wielbasis | 284 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Energielabel | B |
| Topsnelheid | 224 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.7 seconden |
| Tankinhoud | 53 liter |
| Model van | 2020-07-00 |
| Model tot | 2024-04-00 |
Combi 1.5 TSI ACT Business Edition | CarPlay | Stoelverwarming | Navigatie | PDC | Keyless | 18" Velgen |
Combi 1.4 TSI ACT 150 PK SPORTLINE DSG AUT. *STEEL GREY*
Combi 1.5 TSI 150pk DSG Business Edition Plus -NAVI-ECC-
1.4 TSI iV Sportline | Stoelverwarming |
Combi 1.4 TSI iV 218PK Style
Combi 1.4 TSI iV AUT6 LAURIN & KLEMENT 94D.KM!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!