| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
157.750
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | P-117-HK |
| Datum eerste toelating | 2022-03-18 |
| Datum deel 1a | 2022-03-18 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Business edition zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 1 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 160 kW / 218 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Laadvermogen | 579 kg |
| Gewicht | 1.656 kg |
| Wielbasis | 284 cm |
| Lengte | 492 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.235 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 24 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 224 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.7 seconden |
| Tankinhoud | 53 liter |
| Actieradius elektrisch | 55 km |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
1.5 TSI Style Business | Panoramadak | Leder |
1.5 TSI ACT Business Edition
1.4 TSI ACT DSG TREKHAAK+CARPLAY+STOELVERWARMIN
1.4 TSI iV AUT6 EDITION PLUS
1.8 TSI Style Business,Leer, camera, keyless go
1.4 TSI iV Sportline | SOH 96% | 360 Camera |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!