| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 121.392 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 55 – € 61 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | L-934-XT |
| Datum eerste toelating | 2021-08-26 |
| Datum deel 1a | 2021-08-26 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 5 |
| Verbruik stad | 6.5 |
| Verbruik snelweg | 4.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Wielbasis | 264 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 115 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 219 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.2 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
1.0 TSI 110pk Online Edition N-546-FB
1.0 TSI Business Edition | Trekhaak | Org NL | CarPlay | Climate Control | Digital Cockpit | Keyless | Cruise Control
1.0 TSI Ambition Comfort Automaat 110 PK
1.0 TSI Sport Business | Panoramadak | CarPlay | Org NL | Climate Control | Stoelverwarming | Sportstoelen | PDC |
1.0 TSI 116pk DSG Sport Business Digital Emotion Optie N-375-FZ
1.5 TSI 150pk DSG Sport Business J-004-PF
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!