| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand |
140.083
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | SJ-380-L |
| Datum eerste toelating | 2018-04-17 |
| Datum deel 1a | 2018-04-17 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Mica |
| Kleur interieur | Zwart interieur |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 4.9 |
| Verbruik stad | 6.1 |
| Verbruik snelweg | 4.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.495 cc |
| Laadvermogen | 650 kg |
| Gewicht | 1.185 kg |
| Wielbasis | 269 cm |
| Lengte | 467 cm |
| Breedte | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.835 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 114 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.3 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2017-00-00 |
| Model tot | 2020-00-00 |
1.2 TSI Greentech Ambition
1.0 TSI Greentech Style Business Automaat Navigatie Carplay Stoelverwarming Inruil Mogelijk!
BWJ 2019 1.5 TSI 150 PK Greentech Ambition Business AUTOMAAT |
1.0 TSI Business Edition - Digitaal Cockpit, Carplay, Cruise
1.5 e-TSI Business Edition Plus
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!