| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 64 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 68-736 |
| Datum eerste toelating | 2026-02-01 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Wielbasis | 279 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.4 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Model van | 2024-09-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
1.5 TSI 150 PK DSG AUT. 7-PERS SPORTLINE
1.5 TSI Sportline Business org. NL-auto half-leer+el+mem+vw+stuur a-camera digitaal-dashboard
1.5 TSI Sportline Business org.NL schuifdak stuur+stoelverw. el.klep camera canton
Business Edition Plus 1.5 TSI DSG PHEV
1.5 TSI Business Edition 150pk DSG
1.5 TSI Sportline Business ORG NL 1E EIG DEALEROND|PANO|7PERSOONS|CAMERA|MEMORYSEAT|VIRTUALCOCKPIT|LEER|STOELVRM
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!