| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
161.821
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 13-05-2026 |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | PN-746-B |
| Datum eerste toelating | 2017-09-07 |
| Datum deel 1a | 2017-09-07 |
| Aantal eigenaren | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.1 |
| Verbruik stad | 7.5 |
| Verbruik snelweg | 5.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 93 kW / 126 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Laadvermogen | 675 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.402 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Lengte | 480 cm |
| Breedte | 188 cm |
| Hoogte | 168 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.077 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 139 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.5 seconden |
| Tankinhoud | 58 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2017-03 |
| Model tot | 2018-10 |
1.5 TSI Business Edition 150pk DSG
Business Edition Plus 1.5 TSI DSG PHEV
Business Edition Plus 1.5 TSI DSG PHEV
Business Edition Plus 1.5 TSI DSG PHEV
Sportline Business 1.5 TSI DSG PHEV
Sportline Business 1.5 TSI DSG PHEV
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!