| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
43.347
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | Z-650-HB |
| Datum eerste toelating | 2024-05-02 |
| Datum deel 1a | 2024-05-02 |
| Kleur | Black magic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Loft |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 562 kg |
| Gewicht | 1.154 kg |
| Wielbasis | 265 cm |
| Lengte | 424 cm |
| Breedte | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.716 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 128 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.2 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2024-00-00 |
1.0 TSI 110pk Business Edition LED Stoelverwarming Navigatie Parkeersensoren Virtual Cockpit
1.0 TSI 110pk DSG Style Stoelverwarming Parkeersensoren App-Connect
1.0 TSI Sport
1.0 TSI Business Edition|VIRTUAL|STOELVERW|TREKH
1.5 TSI 150PK ACT DSG BUSINESS EDITION
1.0TSI/115PK DSG Selection
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!