| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
235.543
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 90 – € 99 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | P-198-LD |
| Datum eerste toelating | 2022-04-14 |
| Datum deel 1a | 2022-04-14 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Mica |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 220 kW / 299 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 533 kg |
| Gewicht | 2.007 kg |
| Wielbasis | 277 cm |
| Lengte | 475 cm |
| Breedte | 188 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.540 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Koppel | 310 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.7 seconden |
| Actieradius | 505 km |
| Actieradius elektrisch | 505 km |
| Model van | 2020-09-00 |
| Model tot | 2023-09-00 |
80 {SOH-90%} [ 3-Fase ]
60 + SFEERVERLICHTING | CAMERA | NAVIGATIE
60 Carplay Navi Pano Leer Camera Soh 93.5%
80 204 PK
60 Sportline 89% SOH CAMERA ECC ADAPTIEF CRUISE NAVI CARPLAY.
SOH 92% 60 Trekhaak Navi Ecc Cruise Control Camera Apple Carplay Android Auto Pdc
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!