-
- Aanbod
- Škoda
- Enyaq Coupe
- Škoda Enyaq Coupe
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
68.058
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | T-551-FX |
| Datum eerste toelating | 2023-06-22 |
| Datum deel 1a | 2023-06-22 |
| Kleur | Rood |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 179 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 602 kg |
| Gewicht | 1.908 kg |
| Wielbasis | 277 cm |
| Lengte | 465 cm |
| Breedte | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.510 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Koppel | 310 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.8 seconden |
| Actieradius | 396 km |
| Actieradius elektrisch | 396 km |
| Model van | 2022-00-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
iV 80 RS 300PK 4X4 PANO+MEMORY+22INCH+ACC
iV 80 Sportline 204pk | Head-up | Sport & Winter plus-pack |
iV 80 RS
iV 80 RS 300 pk | Leder-pack | Sport Plus-pack | Matrix | Pano |
iV 80 Sportline 204pk | Head-up | Canton | Sport & Winter plus-pack |
iV 85 Business Edition *SOH 100%* PANORAMADAK | Half LEDER | NAVI | LED *2e PAASDAG OPEN!*
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!