| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand |
4.000
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JZS-88-X |
| Datum eerste toelating | 2026-03-11 |
| Datum deel 1a | 2026-03-11 |
| Kleur | Black magic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Sportline |
| Bekleding interieur | Stof |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 582 kg |
| Gewicht | 1.875 kg |
| Wielbasis | 277 cm |
| Lengte | 449 cm |
| Breedte | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.457 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8 seconden |
| Actieradius | 428 km |
| Actieradius elektrisch | 428 km |
| Model van | 2025-00-00 |
Limited 50 52 kWh
Limited 50 52 kWh
Limited 50 Elektromotor 125 kW / 170 PK SUV Elektr
60 Sportline
60 Business Edition
60 Sportline
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!