| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
163.162
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 64 – € 70 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-470-XB |
| Datum eerste toelating | 2022-01-07 |
| Datum deel 1a | 2022-01-07 |
| Aantal eigenaren | 4 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Licht grijs |
| Bekleding interieur | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.2 |
| Verbruik stad | 6.6 |
| Verbruik snelweg | 4.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 672 kg |
| Gewicht | 1.278 kg |
| Wielbasis | 269 cm |
| Lengte | 464 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 128 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 213 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.7 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Model van | 2020-07-00 |
| Model tot | 2022-06-00 |
ST 1.0 TSI FR Ultimate Edition Clima Navigatie Stoelverwarming Rijklaarprijs Inruil Mogelijk!
1.0 TSI Sport
1.5 eTSI Style Launch Edition | Trekhaak |
ST 1.4 EcoTSI Xcellence Automaat | Adaptive Cruise Control | Parkeersensoren | Stoelverwarming | Trekhaak
Sportstourer Seat Leon 1.4 TSI eHybrid PHEV FR Pano Stoelverwarming Sfeer
Sportstourer Seat Leon 1.5 eTSI FR 150PK Virtual Sfeer Trekhaak Carplay
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!